Serwis opon

Odwiedź serwis opon Opontrade a przekonasz się, że wymiana opon jeszcze nigdy nie była tak łatwa i profesjonalna. Zmiana opon to usługa sezonowa. Dokonywana dwa razy w roku wiosną i jesienią. Wtedy to dokonujemy wymiany opon z zimowych na letnie i letnich na zimowe. Dla klienta może się wydawać to prostą czynnością, ale dla serwisu jest to skomplikowany proces który wymaga dużej precyzji przy wyważaniu kół oraz odpowiedniego sprzętu do wymiany opon typu Runflat, opon nisko profilowych jak i obsługę kół z czujnikami TPMS.
Wiemy jak ważna dla bezpieczeństwa i wygody jazdy jest dokładna wymiana opon zimowych na letnie i odwrotnie. Dlatego korzystając z nowoczesnych maszyn i narzędzi oraz najlepszych dostępnych na rynku, oferujemy kompleksową obsługę każdego pojazdu. Odwiedź nasz serwis opon w Warszawie i ciesz się niezawodnym ogumieniem zimą oraz latem.

OPONTRADE

Serwis opon Warszawa Opontrade – kompleksowa obsługa Twojego auta

W naszym serwisie znajdziesz profesjonalną obsługę, która zadba o twój samochód. Komplet, którego nie będziesz w najbliższym czasie używać, możesz przechować w naszym hotelu dla opon. Dzięki naszym usługom nie musisz obawiać się trudnych warunków na drogach zimą oraz upalnego lata. Z nami masz pewność, że twoje opony są gotowe do sezonu. Dysponujemy najwyższej jakości narzędziami, które monitorują ciśnienie i dbają o każdy aspekt, który wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Nasi fachowcy pamiętają również o zachowaniu odpowiedniego kierunku toczenia opon. Dzięki takim zabiegom ogumienie dłużej zachowa optymalne właściwości do jazdy, a to przekłada się na oszczędność zakupu nowych opon.

OPONTRADE

Serwis opon – TIR

W Opontrade dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który jest niezbędny do serwisu opon ciężarowych. Nowoczesne narzędzia branży warsztatowo-wulkanizacyjnej w połączeniu z wykwalifikowanym personelem zapewniają jakością obsługę każdego klienta. Wiemy jak skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie dokonać wymiany opon w samochodach ciężarowych. . Warszawa to największe polskie miasto, a dojazd do serwisu często jest niemałym przedsięwzięciem, dlatego dla dużych pojazdów polecamy również usługi mobilnego serwisu opon, który dojeżdża do klienta w wygodnych dla niego godzinach. Jeśli posiadasz firmową flotę, nie musisz już angażować kierowców w wymianę opon w pojazdach.

Filtruj

Szerokość

Profil

Średnica

Producent

Oś pojazdu

Rodzaj

Scroll to Top