Hotel dla opon

Zmiana opon to obowiązek, który czeka większość kierowców dwa razy do roku. W dużych aglomeracjach większym problemem niż wizyta w serwisie, może być przechowanie opon. Warszawa z pewnością należy do miast, gdzie niełatwo znaleźć miejsce dla opon, jeśli nie ma się obszernej piwnicy albo garażu. Dlatego szukając serwisu wymiany opon, warto wybrać ten, który oferuje przechowanie opon

OPONTRADE

Wymiana opon z przechowaniem – Warszawa

Hotel dla opon to miejsce, w którym twoje opony zimowe bądź letnie w optymalnych warunkach będą czekać na swój sezon. Materiał, z którego są wykonane wymaga właściwej temperatury oraz wilgotności, aby jak najdłużej zachować dobrą kondycję. Zadbamy o konserwację ogumienia na okres zimowy oraz letni. W Opontrade znajdziesz miejsce, w którym bez obaw możesz zostawić swoje opony. Każdy zestaw jest odpowiednio przechowywany, a magazyn zabezpieczony. Możesz mieć pewność, że twoje opony będą gotowe na kolejny sezon.
Wymiana opon z przechowaniem to wygodne rozwiązanie problemu z ogumieniem samochodowym. Bez względu na to, czy jeździsz autem osobowym czy dostawczym, w Opontrade masz możliwość przechowania opon, z których nie korzystasz. Jeżeli chcesz pozbyć się problemów z transportem i sezonowaniem ogumienia, wybierz serwis wymiany opon z przechowaniem. Warszawa to wiele zakładów wulkanizacyjnych, ale tylko niewielka część oferuje możliwość zostawienia na miejscu nieużywanego ogumienia. W Opontrade znajdziesz kompleksową obsługę, która wie, jak najlepiej zadbać o twoje opony, a Ty pożegnasz się z brudnym bagażnikiem.

OPONTRADE

Dlaczego warto przechować opony w serwisie?

Część kierowców po wymianie opon, składuje je w garażach bądź piwnicach. Tam ogumienie bywa często przygniatane innymi sprzętami lub układane tak, żeby zajmowały jak najmniej miejsca. Niektórzy właściciele samochodów nie interesują się takimi aspektami jak oczyszczenie opon przed sezonowaniem, nałożenie specjalnego preparatu konserwującego czy kontrola jakości bieżnika. W profesjonalnym serwisie Opontrade twoje opony poczują się jak w hotelu. Zostaną odpowiednio przygotowane do kilkumiesięcznej bezczynności, aby w kolejnym sezonie zachować swoje właściwości.
Przechowywanie opon w hotelu pozwala uniknąć dodatkowych obowiązków związanych z wymianą ogumienia. Nie musisz nosić ciężkich opon i brudzić bagażnika, kiedy zawozisz je do serwisu. W ciasnej piwnicy zaoszczędzisz sporo miejsca, jeśli zostawisz swoje opony nam.

Filtruj

Szerokość

Profil

Średnica

Producent

Oś pojazdu

Rodzaj

Scroll to Top