Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mobilny serwis opon

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz będąc przedsiębiorstwem stale rozwijającym się podjęliśmy decyzję o założeniu „Mobilnego Serwisu Opon”.

W chwili obecnej posiadamy Iveco Daily specjalnie wyposażony w niezbędny sprzęt do serwisu opon ciężarowych. W jego skład wchodzą urządzenia wiodących europejskich marek branży warsztatowo-wulkanizacyjnej. Jakość i profesjonalizm urządzeń oraz osób obsługujących pozwala nam w szybki, bezpieczny i najlepszy sposób dokonać serwisu opon w Państwa aucie ciężarowym.

Wprowadzamy udogodnienia dla naszych klientów, łącząc transport z możliwością założenia nowego produktu i nie tylko.

Do zakresu prac serwisu mobilnego należy również:

 • serwis kompletny opon (sprawdzanie ciśnienia i zużycia bieżników)
 • montaż i demontaż opon
 • odkręcanie i przykręcanie kół
 • rotowanie oponami na felgach, osiach i pozycjach
 • pogłębianie bieżników
 • naprawianie opon
 • wyważanie kół

Korzystając z usług naszego serwisu mobilnego mają państwo możliwość w wygodny sposób dokonać demontażu i montażu opon, sprawdzić stan ogumienia w swoich pojazdach, począwszy od analizy stanu technicznego opony, kontrolę stanu ciśnienia, pomiar i ewentualne pogłębienie bieżnika. Wszystkie nasze usługi są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachową pomocą i doradztwem. Korzystanie z naszych usług pozwoli państwu na wymierne korzyści w postaci doboru odpowiedniego ogumienia względem przeznaczenia floty pojazdów jak również przedłużenia żywotności opon.

Zakres prac jakie wykonujemy obejmuje:

Montaż i demontaż opon

Przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych pracowników przy użyciu specjalistycznych narzędzi, co gwarantuje najwyższą jakość wykonanych usług i Państwa bezpieczeństwo.

Odkręcanie i przykręcanie koła

Czynność ta wymaga dużej precyzji, należy ją wykonywać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i ogólnie przyjętymi standardami.

Rotacja opon na feldze, osi i pozycjach

Wykonana w odpowiednim czasie pozwala na równomierne zużycie bieżnika, a co za tym idzie zapewnia oponie trwałość i pozwala zachować jej prawidłowe warunki jezdne, tj. lepszą trakcję i krótszą drogę hamowania.

Pogłębianie

Profesjonalne pogłębianie opony przedłuża jej funkcjonalność i pozwala na dłużej zachować jej prawidłowe osiągi co w wymiernym stopniu przekłada się na bezpieczeństwo. Opona z pogłębianym bieżnikiem posiada opór toczenia zredukowany o 25% w stosunku do nowej opony, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

Naprawa

Należy pamiętać iż nie wszystkie uszkodzenia podlegają naprawie. W naszym serwisie dokonujemy wyłącznie napraw na zimno. Naprawa opony na zimno krok po kroku:

 • rozpoznanie uszkodzenia (ocenia możliwości naprawy)
 • oczyszczenie i przygotowanie uszkodzenia do naprawy
 • stabilizacja opasań w kanale przebicia
 • wypełnienie kanału przebicia
 • przygotowanie warstwy uszczelniającej
 • wklejenie wkładu naprawczego
 • sprawdzenie szczelności

Wyważanie

Jest niezbędne w celu wyeliminowania efektu niewyważenia zespołu opony/koła pojazdu i tym samym wykluczenia ewentualnych drgań i nieprawidłowego zużycia opony.

Prawidłowe wyważenie i centrowanie, optymalizuje przebieg opony, wpływa na jej równomierne zużycie i trwałość. W wymiernym stopniu wpływa to na komfort jazdy, pozwala na zachowanie układu kierowniczego i zawieszenia pojazdu w optymalnej kondycji. Ponadto po wykonanej pracy jest możliwość odpłatnego zabrania zużytych karkasów celem ich utylizacji jak również zregenerowania zużytych opon poprzez oddanie ich do procesu bieżnikowania przez producentów (Michelin, GoodYear, Continental) oraz profesjonalnych firm z którymi współpracujemy.

Zobacz nasz serwis w akcji

1-serwis.jpg

Zadzwoń do nas